מתחייבים לאיכות המוצר - אספקה מהירה - מחיר הוגן

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ

בלוג

חדר שינה – מותאם לבית

סגנון עיצוב אחיד שאת המאפיינים שלו אפשר לראות בחדרים שונים של הבית מהווה שיטה מצוינת לשמור על איכות חיים גבוהה. במקום לעצב כל חדר בנפרד, מה שצריך לעשות הוא לבדוק מה מתאים לבית וכיצד ניתן לשמור על הקו המנחה. מעבר לכך, יש חדרים שדורשים תשומת לב רבה יותר מחדרים אחרים ואותם אפשר לעצב במגוון רחב של דרכים.

חדר שינה למשל קובע את האופי של הבית ואת סגנון העיצוב המתאים עבורו. זה החדר הכי חשוב עבור ההורים או הילדים, אליו נכנסים כדי להירגע ולנוח ואותו מטבע הדברים רואים ראשון כאשר מתעוררים בבוקר. אם רוצים להרגיש טוב יותר בתוך חדר השינה, הדרך לעשות זאת היא להכיר את ההבדלים בין מיטות מעוצבות ולשים לב לאופן שבו הן מתכתבות עם שאר האזורים ברחבי הבית.

מה ההבדל בין סוגים שונים של מיטות מעוצבות

מיטות מעוצבות יכולות להיות מיטות יחיד, מיטה וחצי או מיטות זוגיות. מבחינת המפרט, ההבדל בין המיטות הוא בגודל של המזרן ובמספר האנשים שיכולים להשתמש בהן בעת ובעונה אחת. מיטות מעוצבות לחדרי שינה של ילדים ובני נוער למשל יהיו מיטה יחידה או מיטה וחצי, בעוד אל חדרי השינה של ההורים מכניסים מיטות זוגיות ומפנקות.

מלבד הגודל, ההבדל בין סוגי שונים של מיטות מעוצבות הוא בסגנון. סגנון עיצוב כפרי נשען על שימוש בעץ ובצבעים חמים, בעוד סגנון עיצוב מודרני מתאפיין בשימוש במתכת, מוצרי פרזול וצבעים קרים ואלגנטיים. לעומת זאת, יש גם מיטות מעוצבות בסגנון וינטאג’ ומיטות זוגיות בסגנון עיצוב רומנטי, קלאסי או אקלקטי.

מי שרוצה לראות את ההבדלים בין סוגים שונים של מיטות מעוצבות כדי לבחור אותן בהתאמה לבית יכול לעשות זאת באמצעות ביקור באולמות התצוגה. אפשרות אחרת היא להיכנס לאתרי האינטרנט שעוסקים בתחום, לראות קטלוגים ודוגמאות ולהתרשם גם מסרטונים ותמונות ברשתות החברתיות. לחלופין, ניתן להתייעץ עם אנשי מקצוע מומלצים אדריכלים ומעצבי פנים ולתכנן חדר שינה כך שהוא יתאים לשאר הבית גם מבחינת סגנון העיצוב של המיטות וגם מבחינת שאר הרהיטים.

כך נקבע האופי של חדר שינה

כמובן שהעיצוב של חדר שינה לא קשור רק לנראות או לגודל של מיטות מעוצבות. אם רוצים ליהנות מהיתרונות של חדר שינה מפנק שגם מתאים לשאר החדרים בבית, כדאי לחשוב היטב איזה רהיטים מכניסים לתוכו ועל מה מוותרים. בניגוד לסלון למשל שבו יש יותר מקום לשלב בין מערכות ישיבה ושולחנות, חדר שינה הוא בדרך כלל חלל קטן שבו כל רהיט תופס מקום יקר ערך.

לבסוף, אפשר לקבוע את האופי של חדר השינה ולדאוג שהוא יתאים לשאר חדרי הבית באמצעות החלפת התאורה, הריצוף או הצבע של הקירות. גם פה חשוב לבחון כל מקרה לגופו ורצוי שהתוצאה תהיה אחידה ונעימה.

 

עשוי לעניין אתכם – מיטות במבצע / חדרי שינה במבצע בראשון לציון

 

חדר שינה – מותאם לבית