מתחייבים לאיכות המוצר - אספקה מהירה - מחיר הוגן

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ

הצהרת נגישות

הצהרת נגישות והסדרי נגישות

 

רהיטי הסיטי בע”מ(להלן: “החברה“) פועלת ומקדמת את נושא שילוב אנשים עם מוגבלות בחברהומשקיעה משאבים רבים על מנת לספק לקהל לקוחותיה שירות שוויוני, מכובד ומקצועי בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות תשנ”ח-1998 והתקנות שהותקנו מכוחו.הנהלת החברה רואה בלקוחותיהעם מוגבלות,אנשים שווי זכויות הזכאים ליהנות מנגישות מלאה לשירותים הציבוריים אותם היא מספקת.

 

כחלק מפעולות ההנגשה, פעלנו להנגיש את המקום בו ניתן השירות, לרבות אתר האינטרנט שלנו, יידוע העובדים בדבר איסור אפליה והדרכה במתן שירות נגיש ועוד.

 

מהות אתר אינטרנט נגיש

אתר אינטרנט נגיש הינו אתר המאפשר לציבור הגולשים עם מוגבלות, לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש באמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות.

 

נגישות באינטרנט 

התאמות הנגישות באתר החברה בוצעו בהתאם לסימן ג’ שירותי האינטרנט בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע”ג 2013, לתקן הישראלי ת”י 5568″קווים מנחים לנגישות תכנים באינטרנט” המבוסס על הנחיות WCAG-Web Content Accessibility Guidelines 2.0  לרמהAA  ובכפוף לשינויים וההתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי.

 

תקינה

האתר נתמך על ידי הדפדפנים הנפוציםכגון Chrome, בגרסתם העדכנית ביותר.

האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות.

הגדלת התצוגה באתר

גולשים המתקשים בראייה ומעוניינים להגדיל את התצוגה באתר, יכולים לעשות זאת באמצעות לחיצה בו זמנית על המקשים “Ctrl” ו “+” (קונטרול ופלוס). כל לחיצה על צמד המקשים הללו תגדיל את התצוגה, על מנת להקטין את התצוגה יש ללחוץ בו זמנית על המקשים  “Ctrl” ו “-” (קונטרול ומינוס).

 

הפעלת האתר באמצעות מקלדת

גולשים המתקשים בהפעלת עכבר יכולים לגלוש באתר באמצעות מקלדת. לחיצה חוזרת ונשנית על המקש “Tab” תעביר בין הקישורים השונים בעמוד. לחיצה בו זמנית על המקשים “Shift” + “Tab”  (שיפט וטאב) תחזיר את הסמן לקישור הקודם. לחיצה על מקש “Enter” תפעיל את הקישור המסומן.

 

תמיכה בטכנולוגיות מסייעות 

אתר החברה הינו אתר נגיש המותאם לשימוש אנשים עם מוגבלות, לרבות לאנשים עם מוגבלות ראייה או עיוורים ומאפשר תמיכה בתוכנת קריאת מסך. לשם קבלת חווית גלישה מיטבית עם תוכנת הקראת מסך, אנו ממליצים לעשות שימוש בתוכנת NVDA העדכנית ביותר.

 

הסדרי נגישות בארגון

החברה מספקת שירות ומכירה באמצעות אולמי התצוגה שסניפי החברה : בראשון לציון, חיפה, ובאשדוד.

סניףכתובתחניית נכיםכניסה נגישהשרותי נכיםשילוט והכוונהריהוט/עמדה נגישהלולאת השראהסימון מחיצות
ראשון לציוןדרך המכבים 58יש ישישישישישיש
חיפהיהודה איתין 5 יש יש ישישישישיש
אשדודהציונות 45בקרבת מקום ישאיןישישישיש

 

צוות עובדי החברה לרבות צוות ההנהלה, אנשי המכירות ונותני השירות, הודרכו בנושאי איסור אפליה ומתן שירות נגיש.

חודדו קודי השירות שלנו לרבות סיוע לאנשים עם מוגבלות בליווי והכוונה, הסתייעות במלווה ובכלבי נחייה, פטור מתור ועוד. בנוסף הנגשנו את המוקד הטלפוני שלנו, בוצעו התאמות נגישות בדרכי התקשרות חלופיות לטלפון (דוא”ל, מסרונים) ועוד.

 

רכז נגישות

כחלק מפעולות ההנגשה, מינתה החברה ממונה נגישות אליו ניתן לפנות בכל שאלה בנושא הנגשת השירות.

יחד עם זאת, במידה ומצאתם באתר האינטרנט שלנו מידע שאינו נגיש לרבות תמונות, מסמכים, טבלאות מצגות וכו’ ו/או במידה וברצונכם לקבל מידע ו/או עזרה, הנכם מוזמנים לפנות אל ממונה הנגישות שלנו לפי הפרטים הבאים: דוד יהונתן אלפסי , טלפון : 054-9002001, אימיילrehcity@gmail.com

 

יודגש כי למרות מאמצנו להנגיש את כלל תכני האתר, ייתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים.

אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר והסביבה כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בהם עבור כלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

נשמח לקבל פניות לקבלת מידע ו/או הצעות שיפור על מנת לשפר את השירות ללקוחותינו בטלפון: 08-8679444. או באמצעות מילוי פרטים ב”צור קשר” הממוקם בתחתית כל עמוד באתר, או באמצעות הרשתות החברתיות שלנו אף הן מופיעות בראש כל עמוד באתר כגון אינסטגרם, או באמצעות הצ’אט בדף הפייסבוק שלנו (צ’אט הנפתח אוטומטית עם הכניסה לדף), או באמצעות שירות ה WhatsApp העסקי שלנו הזמין כל העת.

 

פרסום הצהרת הנגישות

הצהרת הנגישות עודכנה ביום 10/03/24