מתחייבים לאיכות המוצר - אספקה מהירה - מחיר הוגן

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ

בלוג

כך בחירה נכונה של מיטה תשדרג את איכות החיים שלכם

בחירה נכונה של מיטה יכולה לשדרג בצורה משמעותית את איכות החיים. היות ואדם ממוצע מבלה מעל שליש מחייו בשינה, יש למיטה השפעה אדירה על התמיכה האורתופדית ועל היכולת לשינה נעימה. יתרה על כך, המיטה והמזרן שיש לנו בחדר השינה יקבעו כמה זמן נישן בלילה, איך נתעורר בבוקר ומה יהיו הביצועים שלנו בעבודה או בלימודים.

הבעיה היחידה היא שיש סוגים שונים של מיטות ולא תמיד קל לבחור מתוכן. מצד אחד, היצע גדול של מיטות משרת את צרכי הלקוחות כי הוא תורם לירידת המחירים. מצד שני, מי שלא בקיא בהבדלים בין מיטות עלול למצוא את עצמו משלם ביוקר על פתרון שינה שלא מתאים לו. לכן מה שצריך לעשות הוא להיכנס לעובי הקורה ובעיקר להשוות בין סוגים ספציפיים של מיטות מסוימות.

מיטות מעוצבות

היתרון של מיטה מעוצבת היא אסתטי. בעזרת מיטה כזו ניתן לשדרג את חדר השינה בלי להיכנס לשיפוץ יקר, באופן מידי ותוך התאמה ספציפית לסגנון העיצוב המועדף על בני הזוג או המשפחה. יתרה על כך, מיטות מעוצבות איכותיות ויוקרתיות יכולות להתאים גם למבוגרים וגם לבני נוער ויש דגמים של מיטה מעוצבת לפעוטות.

מבחינה פרקטית, הערך האורתופדי של מיטה מעוצבת נקבע לפי המזרון והמסגרת. אם רוצים למצוא מזרנים נוחים עבור מיטות כאלה, אפשר להשוות בין מזרני ויסקו, פוליאוריטן וקפיצים ולקבל הצעת מחיר מסודרת. כמו כן, כדאי לקחת בחשבון שרוב המיטות המעוצבות מיוצרות מחומרים כגון עץ אבל יש סגנונות עיצוב מודרניים של מיטות במידות גדולות ועם שלד אלומיניום ומתכת.

מיטות זוגיות

מיטה זוגית מייצגת קטגוריה בפני עצמה. זו מיטה שמתאימה למי שישן לבד אך אוהב להתפרס על כל המזרן, או כמובן לבני זוג שישנים יחד. לשם השוואה, מיטת נוער או מיטה וחצי תהיה קטנה יותר מבחינת מידות וגם המחיר שלה נמוך בהתאם.

היתרון של מיטות זוגיות בא לידי ביטוי באופן שבו מזרנים שונים משתלבים בתוכה בקלות. אין כמעט סוג של מזרן שלא יכול להשתלב בתוך מיטות כאלה, מה גם שהן נראות נהדר בחדרי שינה של הורים. את המיטות עצמן בוחרים לפי איכות ומראה בהתאמה אישית וכדאי לנצל את ההזדמנות של ביקור באולמות התצוגה גם בשביל לבצע השוואת עלויות.

מיטות מבד

מיטות בד מייצגות סגנון עיצוב אקלקטי יותר וגם אותן אפשר להשיג במידות של מיטה רגילה, מיטה וחצי או מיטה זוגית. כאן מעדיפים לוותר על שלד עץ מאסיבי לטובת בד עדין יותר, כאשר היתרון הגדול הוא נראות מרשימה ויוקרתית. מנגד, החיסרון הוא שקשה יחסית לנקות את הבד ושבחדרי שינה של הורים לתינוקות למשל הוא נוטה לצבור לכלוך וכתמים.

מיטות בד בוחרים לפי איכות וסוג הבד. היות ומתחת לבד אמורה להיות מערכת תמיכה לגב התחתון והעליון כמו בכל מיטה אחרת, הבד הוא זה שגורם לפערי עלויות ומחירים בין הדגמים השונים. חוץ מזה, גם את מיטות הבד אפשר להשיג בסגנונות שונים ובהעדפה אישית מבחינת צבע, מרקם, גוון וכן הלאה.

מיטות מרופדות

מי שאוהב להתפנק במהלך השינה ולא זקוק לתמיכה חזקה בגב יכול לבחור מיטות מרופדות. הריפוד של המיטה מייקר מעט את המחיר, אך הוא משדרג את התוצר הסופי בהשוואה למיטה רגילה ומבטיח נוחות גבוהה לאורך זמן.

מבחינת חומרים, המיטות מרופדות בדרך כלל בספוג ויש כאלה שמגיעות עם מזרני קפיצים. לבסוף, ההמלצה היא לבקש בחנות תקופת ניסיון על המיטה או לפחות לשכב עליה על מנת להרגיש את הריפוד.

כך בחירה נכונה של מיטה תשדרג את איכות החיים שלכם