מתחייבים לאיכות המוצר - אספקה מהירה - מחיר הוגן

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ

בלוג

מה עדיף למיטה זוגית – שני מזרני יחיד או מזרן זוגי

זוגות רבים, עם בדיקתן של מיטות זוגיות, לעיתים מיטה זוגית ראשונה ולעתים מיטה זוגית שאינה ראשונה, שואלים את עצמם האם יהיה נוח יותר לישון על מזרן אחד זוגי או על שני מזרני יחיד. בחירת המזרן או המזרנים משפיעה מאוד על איכות השינה, זאת בנוסף למיטה עצמה. אז מה באמת כדאי לבחור? האם כדאי מזרן אחד זוגי או שני יחידים?

הכל עניין של רגישות

תחושה ונוחות היא דבר אינדיבידואלי, בוודאי בכל הקשור לשינה. אם על מיטות מעוצבות בצורה כזו או אחרת, מיטות בסגנון מודרני או קלסי, מיטות זוגיות מרופדות בריפוד דמוי עור או מיטות בד, ניתן גם להתפשר מבחינת ההעדפה האישית, כשמדובר על השינה עצמה חשוב שכל אחד יקבל את התנאים האופטימליים לשינה. ישנם אנשים רגישים יותר שהשינה שלהם קלה והם עשויים להתעורר מכל תנודה של בן או בת הזוג. יתכן שלאלה עדיף לבחור בשני מזרנים כך שהתנודות לא יורגשו ולעשות חיבור מזרנים אורתופדיים שהם מזרני יחיד. עם זאת, היום ישנם גם מזרנים אורתופדיים זוגיים הבנויים מחלקים חלקים כך שלא כל תנודה בצד האחד מורגשת בצד האחר.

למתכרבלים- מזרן זוגי

ישנם זוגות אשר התכרבלות ושינת “כפיות” היא מאסט בהליכה לישון ואצלם אין לילה בו כל אחד מסתובב לצד האחר ונרדם. עבור אלה מומלץ כמובן לא לוותר על הכיף שלהם וכן לבחור מיטה זוגית בשילוב מזרן זוגי. כמובן שחשובה בדיקת איכות המזרן, חשוב לדעת שזהו מזרן אורתופדי הבריא לגב, ומומלץ מאוד שכן יהיה בנוי מיחידות נפרדות כדי שתנודות לא יורגשו. מעבר להיותו של המזרן אורתופדי, חשוב לנסות ולבדוק את התחושה שחש כל אחד מבני הזוג על המזרן. יש האוהבים יותר מזרן קשיח ויש המעדיפים מזרן רך. החשוב ביותר הוא לבדוק שהמזרן עומד בכל התקנים, של מכון התקנים וגם תקנים בינלאומיים.

יחיד או זוגי- רק ממקום איכותי

בין אם הבחירה היא במזרן זוגי ובין אם בשני מזרני יחיד, בכל מקרה חשוב לבחור בדגמים של מזרנים איכותיים לחוויית שינה מושלמת. כדי לוודא שאיכותו של המזרן אכן מעולה חשוב לרכוש אותו במקום מקצועי ואמין. אנו ברהיטי הסיטי מציעים מזרנים אורתופדיים איכותיים, מזרני יחיד, זוגי וגם מזרן וחצי למעוניינים. כמובן שאצלנו תוכלו לקנות לא רק את המזרן אלא גם את הבסיס- המיטה כמובן. אנו מציעים מגוון רחב של דגמים, כולם מרופדים בריפוד נעים בסגנונות עיצוב שונים, דגם בעיצוב גלי, עיצוב ריבועים, בצבעי לבן, שחור, אפור, מיטב בעלת תחתית רחבה ומעוגלת ועוד. למוצרי האיכות שלנו מתלווה גם שירות מצוין. בכל שאלה או בקשה אתם מוזמנים לפנות אלינו וניתן לכם מענה.

מה עדיף למיטה זוגית – שני מזרני יחיד או מזרן זוגי