מתחייבים לאיכות המוצר - אספקה מהירה - מחיר הוגן

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ

בלוג

איך לשדרג את העיצוב בחדר הילדים שלכם?

הדרך הנכונה לשדרג את העיצוב בחדר הילדים היא קודם כל להתאים אותו לצרכים המעודכנים שלהם. אם רוצים שחדר הילדים גם ייראה טוב וגם יהיה נוח, עליו להתאים לגיל של הילדים. מטבע הדברים, יש הבדל בין חדרים לילדים בגילאי הגן לבין חדרים שאמורים לשמש בני נוער. לכן, הצרכים של הילדים הם אלו שאמורים לעמוד בראש סדר העדיפויות, והתייעצות איתם היא בהחלט שלב לגיטימי בדרך לשדרוג של החדר.

ברמה הפרקטית, אפשר לשדרג את העיצוב בחדר הילדים עם רהיטים שמשמשים אותם על בסיס יום יומי. השדרוג הוא למשל הזדמנות טוב להחליף מיטות וחצי רגילות בדגמים חדשים יותר של מיטות מעוצבות ומפנקות. כך מרוויחים גם את ההיבט האסתטי של מיטות זוגיות וגם משפרים את הנוחות של הילדים במהלך השינה. בטווח הארוך, אלו בדיוק הרהיטים שתורמים לאיכות החיים של הילדים ולבריאות של הגב, הצוואר ועמוד השדרה שלהם.

מה ההבדל בין חדרי שינה ברחבי הבית?

סקירה כללית של תחום עיצוב הפנים מגלה שהסוד הוא לשמור על הרמוניה. אם מנסים להשיג מטרה כזו במהלך שיפוץ או סתם ריענון תקופתי, כדאי להביא בחשבון את ההבדל בין חדרי שינה להורים ולילדים.

בחדרי שינה להורים הדגש הוא על אווירה מעט סולידית, רומנטית ושקטה יותר. לעומת זאת, בחדרי שינה של ילדים יש משמעות לאירוח החברתי ולמקרים שבהם הם פוגשים חברים מבית הספר או ממוסדות חינוך לא פורמליות. בכל מקרה, כדאי לשלב אלמנטים בתוך העיצוב שיהפכו את החדר למקום שנעים יותר לשהות בו – לפי הגיל של מי שעומד להשתמש בו.

הדברים הקטנים שעושים הבדל גדול

הטעות הנפוצה היא לחשוב על שדרוג של העיצוב בחדרי הילדים או ההורים רק במונחים כלכליים. כמובן שבדרך כלל יהיה צורך להוציא קצת כסף על מנת לשדרג את החדר, אבל היתרון בא לידי ביטוי בהשבחה של ערך הנכס ובשיפור של איכות החיים. חוץ מזה, כיום יש המון דברים קטנים שאפשר לעשות על מנת לשדרג באופן מידי את החדר ובלי לחרוג מתוך מסגרת התקציב.

על קצה המזלג, אפשר להזכיר פעולות בסיסיות כמו ניקוי שטיחים מקיר לקיר או הדבקת טפטים. הדבקת טפטים תהיה הרבה יותר זולה מאשר צביעה של הקירות בחדרי הילדים, בעוד שטיחים מעוצבים נקיים ידחו או יבטלו לגמרי את הצורך בריצוף חדש. כך או אחרת, אלו הדברים הקטנים שעושים הבדל גדול בתוצאה הסופית של החדר.

השראה לעיצוב חדרי שינה

גם חדרי שינה של ילדים וגם חדרי שינה של הורים אפשר לעצב בשלל דרכים ודוגמאות. בשביל לסנן בין האפשרויות שעל הפרק, כדאי לשאוב השראה. את ההשראה הכי טובה מקבלים באולמות תצוגה, מדגמים של קטלוגים ומתמונות או סרטונים באתרי האינטרנט שעוסקים בנושא הכללי של עיצוב פנים.

איך לשדרג את העיצוב בחדר הילדים שלכם?