מתחייבים לאיכות המוצר - אספקה מהירה - מחיר הוגן

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ

בלוג

איכות השינה – מדריך לשינה המושלמת

חשיבותה של איכות השינהטיפים ודגש לעיצוב חדר שינהרכישת מיטה לחדר השינה

משפצים או מחדשים את סביבת המגורים ומתכוונים לרכוש מערכת שינה חדשה? זה הזמן לדעת הכול על בחירת חדר שינה שיספק לכם בראש ובראשונה את השינה המושלמת.

מספר מילים על חשיבותה של איכות השינה

פעולת השינה הינה בעלת חשיבות רבה ליכולות התפקוד שלנו, ולכן, איכות השינה בכל לילה מחדש היא זו אשר תקבע את אופן תפקודנו הקוגניטיבי והשכלי ביום שלמחרת. בשנים האחרונות, מתפרסמים יותר ויותר מחקרים המעידים על תרומתה של השינה לאיכות חיינו, כאשר רוב המחקרים מצדדים בהקפדה יתרה על שעות שינה קבועות וממושכות (בין 6 ל-8 שעות שינה בכל לילה).

טיפים לעיצוב חדר שינה עם דגש על איכות השינה

חדר השינה הוא אחד מחדרי המגורים המרכזיים ביותר בכל סביבת מגורים, וחשוב לעצב אותו מתוך כוונה ברורה לספק לכם שינה איכותית בכל לילה מחדש. לצורך כך, מומלץ לאבזר את חדר השינה במספר מינימלי של פריטי ריהוט ולנצל בצורה המיטבית ביותר כל מ”ר בשטח החדר. ברוב המקרים, מומלץ לקבל החלטה מודעת להוצאתה של הטלוויזיה מחדר השינה וזאת על מנת להפוך את חדר השינה אך ורק לחלל מגורים בו ישנים או אוהבים…כמו כן, מומלץ לעצב את חדר השינה באמצעות מוצרי הצללה שונים אשר יאפשרו לכם ליהנות משינה איכותית גם במהלך שעות האור.

רכישת מיטה לחדר השינה

אחד מפריטי הריהוט הנחוצים בכל חדר שינה הוא כמובן מערכת השינה. כיום, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של מיטות זוגיות לחדר השינה, כאשר הבחירה בין סוגי המיטות השונות חייבת להיעשות בהתאם לגודל השטח העומד לרשותכם. רכישה של מיטות זוגיות או מיטות יחיד לחדר שינה, מומלץ שתעשה בהתאם לאיכויות חומרי הגלם מהם מיוצרות המיטות. מיטות איכותיות הן ברוב המקרים מיטות המיוצרות מעץ מלא, אך ניתן לרכוש גם מיטות איכותיות המיוצרות מברזל, עץ מעובד וחומרי גלם נוספים. איכויות חומרי הגלם נועדו להבטיח לכם את עמידותה של המיטה לאורך זמן, ולכן, חשוב להפקיד על רכישת מיטות מחומרי גלם איכותיים בלבד, גם במקרים בהם אתם בוחרים לרכוש מיטות במבצע מכירות כזה או אחר.

ומה בנוגע למזרונים?

חלק מהמיטות המוצעות לכם כיום הן מיטות משולבות מזרון, כגון מיטות מתכווננות המאפשרות לכם לכוונן את זווית השכיבה/ישיבה על גבי המיטה. בכל אותם מקרים בהם אתם רוכשים מיטות מעוצבות שאינן כוללות מזרון, חשוב להקפיד על איכות המזרון ולבדוק את התאמתו של המזרון למבנה גופכם ומשקלכם.

את המזרון אותו אתם רוכשים מומלץ להחליף אחת לשלוש – חמש שנים לערך, וזאת בהתאם לאיכויות המזרון. כיום, עומד לרשותכם היצע גדול של מזרנים אורתופדיים משולבי קפיצים מבודדים. מזרנים אלו תורמים רבות לאיכות שינה וזאת בתנאי שמדובר במזרון המותאם למבנה גופכם, ולכן, לפני רכישת המזרון חשוב לבדוק אותו מכל זווית שכיבה.

איכות השינה – מדריך לשינה המושלמת