מתחייבים לאיכות המוצר - אספקה מהירה - מחיר הוגן

חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ

בלוג

מיטות מרופדות – מה זה אומר ומה היתרונות של זה?

שכבת הריפוד העליונה של המיטה קובעת עד כמה היא תהיה נוחה ובאיזה אופן היא תצליח לפזר עומסים. מלבד הנוחות, הפיזור של העומסים חשוב כי הוא משפיע על איכות השינה ועל הסיכוי לקום עם או בלי כאבי גב. בגלל שהאינטרס העיקרי בחיפוש אחר מיטות מרופדות הוא כמובן לשפר את איכות החיים, צריך לבדוק היטב את איכות הריפוד ואת חומרי הגלם שבהם השתמשו על מנת לייצר אותו.

בפועל, שכבת הריפוד היא חלק מהמזרן ולא מהמיטה. למרות שנוח יותר להתייחס אל מיטה מרופדת כמכלול, המזרן הוא זה שעליו שוכבים כדי ללכת לישון. זו גם הסיבה שבגללה הבדלים בין מיטות מעוצבות לא בהכרח באים לידי ביטוי בריפוד או בתמיכה האורתופדית. בנוסף, כדאי לוודא מראש שגם מיטות מבד מרופדות מתאימות לדרישות הבריאותיות ולתנוחת השינה המועדפת.

כל הסיבות לבחור מיטות מרופדות

היתרונות של שכבת ריפוד עליונה שמעניקה תמיכה לאזורים שונים של הגוף ומפזרת עומסים בין הצוואר, הגב העליון והשכמות הם בריאותיים. מיטה כזו מונעת כאבי גב והנוחות שלה מושגת על ידי שכבות הריפוד העליונות שהן לרוב גם סטריליות ואנטי בקטריאליות. מעבר לכך, במזרני ויסקו למשל ישנה התנגדות נמוכה במיוחד שמאפשרת מעבר נוזלים תקין לכל חלקי הגב וללא הפרעות.

מלבד האמור לעיל, כדאי לבחור מיטה מרופדת על פני מיטה רגילה כי היא מחזיקה מעמד יותר זמן. בעזרת מיטות מרופדות אפשר ליהנות מכל היתרונות ולעצב את החדר בצורה מהירה ואיכותית. אם מעוניין לשלב למשל מיטה זוגית מרופדת בחדרי שינה של הורים, זו גם דרך מעולה לחסוך בהוצאות ובזמן.

איך בוחרים את סגנון העיצוב של המיטה?

מיטות מעוצבות הופכות מהר מאוד למה שמגדיר את האופי של חדרי שינה. אם רוצים לעצב חדרי שינה יוקרתיים ונעימים, צריך לבחור בהתאם את סגנון העיצוב של המיטה. כאן גם נמדדים ההבדלים בין מיטות מרופדות שמעוצבות בסגנון מודרני, קלאסי וכפרי ולכן גם יש פערי מחירים יחסית גבוהים בין סוגי מיטות מעוצבות.

בחירת מיטה זוגית מרופדת צריכה להיות קשורה לצרכים של בני הזוג ולמה שחשוב להם בחדר השינה. יש למשל זוגות שעבורם מיטות מעוצבות הן דרך להביא לידי ביטוי את תפיסת העולם האפנתית, לעומת אחרים שבוחרים מיטות מבד מרופדות רק לפי המחיר. בין לבין, כדאי להתרשם מהקטלוגים החדשים של מיטות מרופדות ולשקלל יחד את כל המרכיבים לפני שמקבלים החלטה סופית.

לסיכום, מיטה זוגית מרופדת מתוכננת על מנת להעניק תמיכה אורתופדית מלאה לגב ולעמוד השדרה. בעזרת המיטה אפשר גם לעצב מחדש חדרי שינה ולשנות את הסגנון הדקורטיבי הקיים. במקביל, כדאי לבדוק לעומק את המפרט וההבדל בין מיטות מעוצבות על מנת להשתמש בהן לשיפור באיכות החיים והשינה.

 

עשוי לעניין אתכם – מיטות במבצע / מיטות בד מעוצבות

מיטות מרופדות – מה זה אומר ומה היתרונות של זה?